OKULUX

Warszawa 21.05.13


LIST REFERENCYJNY

Z Firmą TOMP Tomasza Jakubowskiego rozpocząłem współpracę w marcu2009 roku. Efektem podjetej współpracy są strony internetowe www.okulux.pl, www.pierwszesoczewki.pl, www.pierwszeokulary.pl, www.ortokorekcja.waw.pl, www.kontrolakrotkowzrocznosci.waw.pl oraz superlens.waw.pl. Regularnie współpracujmyrównież w zakresie aktualizacjiich treści, wysyłki emailingów do pacjentów gabinetu iciągłego, sukcesywnegorozwoju funkcjonalności serwisów.

 

 

Dalszym etapem współpracy było stworzenie przez firmę TOMP autorskich rozwiazań e-commerce, działających pod adresami www.jednodniowe.waw.pl i www.sklep.okulux.pl. Oba sklepy internetowe są specjalnie dedykowane dla Naszych pacjentów i znakomicie wspierają sprzedaż oferowanych przez nasz gabinet produktów.
Oprócz działań związanych ściśle z technicznym rozwojem, aktualizacją i troską o bezpieczeństwo stron intenetowych, możemy liczyć również na profesjonalne doradztwo w sprawach promocji i PR stron www i Gabinetu.

Indywidualne podejście firmy TOMP zaowocowało przekazaniem przez Nas opieki nad sprzętem komputerowym i infrastrukturą. Chętnie korzystamy także z ich opinii, przy zakupie i modernizacji sprzętu oraz oprogramowania.

Profesjonalizm i duże doświadczenie firmy utwierdzają Nas w przekonaniu, iż prawidłowo wybraliśmy firmę do kompleksowego serwisu IT w Naszej firmie. Mamy dobry i szybki kontakt z jej pracownikami, którzy w razie problemów są do dyspozycji. Wszelkie usługi są wykonywane terminowo z zachowaniem należytej, zawodowej staranności. Biorąc pod uwagę solidność, profesjonalizm, zaangażowanie oraz fachową obsługę możemy śmiało polecić usługi firmy TOMP z zakresu IT.

Mariusz Koziak, OKULUX