Poszukujemy pracownika na stanowisko programista www

Poszukujemy pracownika na stanowisko programista www. Do zakresu obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie stron www i innych aplikacji internetowych. Oferujemy pracę w niewielkim zespole, przy ciekawych projektach.

Miejsce pracy: Warszawa - Wola

Wymagania:

 • biegła znajomość HTML/CSS
 • dobra znajomość PHP
 • znajomość bazy danych MySQL
 • znajomość JavaScript, umiejętność korzystania z bibliotek JQuerry
 • znajomość różnic pomiędzy przeglądarkami
 • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji również technicznej

Mile widziane:

 • znajomość jednego z CMS-ów: eZ Puhlish, Joomla, WordPress i systemu sklepowego Magento
 • znajomość frameworku Symfony
 • umiejętność pisania szablonów do CMS-ów
 • umiejętność cięcia projektów z PSD do HTML
 • znajomość narzędzi kontroli wersji

Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV zawierającego klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." wraz z listem motywacyjnym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o przedstawienie kilku prac wykonanych w PHP i Javascript.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest TOMP Tomasz Jakubowski z siedzibą w Warszawie przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46, 01-242 Warszawa adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Twoje dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.